Про премію

Підводити підсумки напередодні Нового року — вже традиція. Весь рік ми, редакція наймасовішого інтернет-ЗМІ столиці НашКиїв.UA, стежимо за подіями, проектами та ініціативами, які змінюють наше місто. І щороку відзначаємо тих, чий вклад у його розвиток найбільший. Адже вони, безумовно, того варті! Саме для цього існує премія «Наш Київ Awards: Санта року».

Серед номінантів ― небайдужі жителі столиці, які облаштовують парки і сквери, допомагають дітям, розважають дідусів і бабусь, захищають права тварин, боронять історичні пам'ятки, впроваджують інновації, відкривають ресторани і проводять фестивалі. Бізнесмени та івентери, спортсмени та політики, режисери та просто активні жителі столиці ― всі вони «Санти», бо увесь рік змінюють Київ на краще, не чекаючи похвали. Але найголовнішим «Сантою року» стає лише один ― той, чий внесок в розвиток Києва — найвагоміший, а справа ― найважливіша. Його обирають шляхом глядацького голосування та голосування журі.

Разом зі званням «Санти року» переможець отримує і відповідальність — він на весь рік стає живим втіленням і послом ідеї «Якщо тобі чогось не вистачає або тобі щось не подобається — зроби або зміни це сам».

Переможці

попередніх років
2018
Олександр Тодорчук
ПАРТНЕР АГЕНЦІЇ GRES TODORCHUK PR, ЗАСНОВНИК ЗООЗАХИСНОГО РУХУ UANIMALS

Борець за гуманність. У 2018-му вивів на марш за права тварин 20 міст і понад 6000 людей в одному лише Києві. Домігся того, що від натурального хутра відмовилися відомі дизайнери, "Кураж Базар" та Oh My Look! Номінувався за те, що став голосом тих, хто не має голосу.

Зібрав 2460 голоси киян на свою підтримку та отримав перемогу за результатами голосування журі.

2017
Гарік Корогодський
Бізнесмен, письменник і меценат

Випустив книгу «Як витратити мільйон, якого немає», відкрив хаб для літніх людей в Гідропарку, перехопив ініціативу космічного мера Леоніда Черновецького по їдальням для людей похилого віку, бездомних та малозабезпечених киян. Номінувався за емпатію.
Зібрав 2683 голоси киян на свою підтримку!

Будемо раді

відповісти на всі запитання