Номінанти

Премії "НашКиїв Awards: Санта року 2018"
Олесь Маляревич
Депутат Київради, перший заступник голови Постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

У 2018-му захищав спокій жителів Русанівки, пропонував створити муніципальний патруль і загалом завжди був на зв'язку з мешканцями району. Номінується за справжню любов до Русанівки.

3487
Наталія Оніпко
Президент благодійного фонду «Запорука» і засновник Центру для онкохворих дітей «Дача»

У ньому сім'ям не потрібно розлучатися на час лікування. 2018-й ознаменувався початком будівництва, щоб нарешті змінити орендоване приміщення на власне. Номінується за підтримку українських сімей в найскладніший для них час.

3348
Ярослава Бойко
Співкоординаторка ініціативи Kyiv Smart City

На однойменному форумі представила Реєстр домашніх тварин м. Києва та «Путівник розумного киянина» — збірку порад із застосування інновацій та електронних сервісів столиці, чимало з яких — заслуга Kyiv Smart City. Номінується за те, що кожного року робить нашу столицю «розумнішою».

2844
Олександр Тодорчук
ПАРТНЕР АГЕНЦІЇ GRES TODORCHUK PR, ЗАСНОВНИК ЗООЗАХИСНОГО РУХУ UANIMALS

Борець за гуманність. У 2018-му вивів на марш за права тварин 20 міст і понад 6000 людей в одному лише Києві. Домігся того, що від натурального хутра відмовилися відомі дизайнери, "Кураж Базар" та Oh My Look! Десятки міст заборонили цирки з тваринами, а про порятунок чотирилапих заговорили на державному рівні. Номінується за те, що стає голосом тих, хто не має голосу.

2460
Євгенія Аратовська
Засновниця проекту «Україна без сміття», еко-ентузіастка.

Відкрила вже три станції сортування сміття, одна з яких — мобільна. Продовжує вчити українців турбуватися про майбутнє (своє і планети). Номінується за «чисте завтра».

1777
Віталій Кличко
Найсильніший мер Києва

А після того, як виконав хіт The Beatles «Let it be» — ще й один з наймузичніших. У 2018-му відзначився відкриттям неймовірної кількості парків і скверів, продовжив ремонтувати дороги, будувати школи і садки, забороняти продаж алкоголю вночі і відстоювати інтереси громади під час конфліктів з забудовниками. Номінується за небайдужість до міських проблем і яскраві цитати.

1711
Ольга Кудиненко
Засновниця і голова благодійного фонду «Таблеточки», член опікунської ради Охматдиту

У 2018-му допомогли 2,5 тисячам дітей, запровадили телеком-благодійність — форму збору допомоги через смс, і провели «Свято переможців», де довели, що рак справді можна побороти. Номінується за те, що рятує маленькі життя.

1706
Гарік Корогодський
Бізнесмен, письменник та філантроп

Продовжує допомагати літнім людям та робить життя стареньких яскравішим. Цього року відзначився відкриттям ще однієї своєї іпостасі як драматурга. Номінується за вміння співпереживати, називати речі своїми іменами і за літак у Палаці Спорту.

1696
Ярослава Кравченко
Засновниця і директорка «Дикого театру», легендарна співведуча Майкла Щура

Продовжує шокувати Київ своїми виставами (іноді в дуже неочікуваних місцях, як то спортзал коледжу, зоопарк, цирк). Номінується за те, що підіймає гостросоціальні теми, і робить це іноді так правдиво, як саме життя.

1694
ONUKA
Відомий в Україні (а після Євробачення — і далеко за її межами) електро-фолк гурт з Натою Жижченко на чолі

У 2018-му запам'ятався випуском нового альбому MOZAЇKA з його презентацією у києвському метрополітені, зйомками кліпу на звалищі та запуском ініціативи ECOSTRUM (спільно з ГО «Україна без сміття»). Номінується за відповідальність в музиці і не тільки.

1680

Експертна рада

Дмитро Федоренко
ІТ-ПІДПРИЄМЕЦЬ. ЗАСНОВНИК ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ НАШКИЇВ.UA
Катерина Алимова
Голова правління Громадської організації «Це наш Київ», співзасновник концертно-освітньої платформи Kyiv Contemporary Music Days
Сергій Лобойко
СПІВЗАСНОВНИК ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ КИЄВА, Директор Центру Розвитку Інновацій
Лесь Подерв'янський
УКРАЇНСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК, ХУДОЖНИК, ДРАМАТУРГ
Юрій Макаров
журналіст, член Правління НСТУ
Олег Дроздов
АРХІТЕКТОР, АВТОР ПРОЕКТУ “ТЕАТРУ НА ПОДОЛІ”

Партнери

Медіапартнери
Діджитал партнер
Дизайн партнер
Радіо партнер